Фінали Ліги чемпіонів УЄФА у Києві: що місто готує до футбольного свята

На прес-конференції, присвяченій заходам, запланованим у рамках фіналів Ліги чемпіонів УЄФА та їхньому впливу на життєдіяльність міста, представник КМДА з питань проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА Андрій Мирошніченко, менеджер з транспорту та мобільності під час проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА Сергій Хижняк та керівник прес-служби ФФУ Тетяна Горобченко розповіли про організацію роботи транспорту, футбольні активності напередодні фіналу, нові інформаційні ресурси, конкурси для киян і туристів.

Презентація онлайн платформ та сервісів для туристів

КМДА представила оновлений туристичний сайт visitkyiv.travel, інформація про основні туристичні маршрути та локації на якому доступна п’ятьма мовами. Ресурс адаптований для усіх носіїв та гаджетів, завдяки чому уболівальники з інших країн зможуть більш доступно та цікаво познайомитися зі столицею України. Запущено також офіційний додаток міста Kyiv City Guide, який можна завантажити як в Google Play, так і в App Store. У цьому додатку доступні туристичні маршрути та аудіоекскурсії іноземними мовами. Крім того, введено в дію Kyiv pass — проїзний квиток для проїзду у муніципальному транспорті та метро, який також є перепусткою до музеїв, а також діє як дисконтна картка у закладах громадського харчування. Кyiv pass доступний у трьох цінових категоріях — 15, 25 та 35 євро.

Фото із зірками

Також Київ спільно з УЄФА запустив фотоконкурс, який триватиме із 20 по 30 травня. У восьми історичних місцях столиці — на Майдані Незалежності, біля Оперного театру, Золотих воріт, пам’ятника засновникам Києва, на Андріївському узвозі, площі Конституції, Михайлівській площі та оглядовому майданчику біля площі Слави — встановлено вісім конструкцій у вигляді зірки Ліги чемпіонів. Кожен охочий взяти участь у конкурсі повинен зробити вісім фото біля кожної з локацій та опублікувати їх у соцмережах з хештегом #UCLfinal. Переможці отримають від організаторів призи, серед яких і 10 футбольних м’ячів із автографами учасників Турніру чемпіонів. Зареєструватися на конкурс у спеціальному додатку можна через QR код, розміщений на зірках.

Нагадаємо, що фінали Ліги чемпіонів відбудуться в Києві 24-го та 26 травня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини