Співачка Rita Ora та УЄФА об’єднали зусилля для популяризації дівочого та жіночого футболу

УЄФА та поп-зірка Rita Ora запускають спільну акцію Together #WePlayStrong, мета якої — зробити дівочий та жіночий футбол найпопулярнішим видом спорту для жінок із кожної з 55-ти асоціацій-членів УЄФА до 2020 року.

Кампанія Together #WePlayStrong стала офіційним спонсором The Girls Tour.

UEFA: європейська асоціація спільно зі співачкою, акторкою та модельєром налаштована змінити сприйняття жіночого футболу і залучити дівчат до занять цим видом спорту.

The Girls Tour — перший європейський тур Rita Ora за останні п’ять років, який охопить 15 міст.

«Цінності кампанії Together #WePlayStrong стосуються не тільки жіночого футболу, а й розширення прав та можливостей жінок та гендерної рівності. Я на 100% підтримую важливість та значимість цієї акції. Мені вкрай приємно, що саме я стану частиною цієї надихаючої ініціативи. Мій меседж для кожної молодої дівчини — ви маєте взяти участь у наших подіях, адже це шанс стати частиною команди та набути особистої впевненості, і, звичайно, нових дружніх зв’язків», — сказала Rita Ora.

Кампанія Together #WePlayStrong прагне зробити футбол більш масовим серед підростаючого покоління, адже саме в юному віці велика кількість дівчат перестає цікавитися грою.

«Ми з радістю повідомляємо, що Rita Ora — частина нашого великого проекту. Вважаємо, що створили ідеальне партнерство, яке допоможе нам популяризувати гру в футбол серед дівчат на усьому континенті. Ми продовжуватимемо долучати до проекту відомих культурних та спортивних діячів», — заявив Пітер Вільямс, голова маркетингу та спонсорської діяльності УЄФА.

Це співробітництво надає УЄФА додаткову платформу для просування першої загальноєвропейської кампанії Together #WePlayStrong, яка є невід'ємною частиною п'ятирічного стратегічного плану, який покликаний зробити футбол спортом номер один для дівчат та жінок у країнах Європи.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини