У Старобільську відбувся масовий дитячий фестиваль «Відкриті уроки футболу»

У Старобільську на стадіоні «Колос» у межах спільного соціального проекту Федерації футболу України та ЄС «Відкриті уроки футболу» пройшов дитячий фестиваль за участю близько 200 школярів району.

Зі святом учасників привітали заступник голови Старобільської райдержадміністрації Олена Григоренко, голова Луганської обласної федерації футболу Ігор Шопін, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Луганській області Дмитро Кашута, регіональний координатор соціальних проектів Федерації футболу України Юрій Кравченко та начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Старобільської райдержадміністрації Ігор Світличний.

За програмою фестивалю стандартне футбольне поле було поділене на 12 секторів-майданчиків, на кожному з яких тренери-волонтери організовували для дітей веселі ігри з елементами футболу. Також серед них діяли майданчики здорового способу життя, психолога й поліцейського. Зазначимо, що тренери-волонтери в рамках підготовки до фестивалю проходили спеціальне навчання в Запоріжжі на триденному семінарі Федерації футболу України, тому футбольні веселощі для дітей видалися дуже цікавими та емоційними.

По завершенні свята всі учасники отримали солодкі подарунки від організаторів, а школам було передано спортивний інвентар від Федерації футболу України й Луганської обласної федерації футболу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини