Пам'яті Метра. Переможець Меморіалу Лобановського визначиться 31 травня

Сьогодні виповнюється 16 років із того дня, як від нас пішов великий наставник, заслужений тренер України, який очолював київське «Динамо» й національну збірну країни, Валерій Лобановський. На знак вшанування його пам'яті на могилу Метра на Байковому кладовищі та до пам'ятника на стадіоні «Динамо» були покладені квіти від Федерації футболу України.

У 2003 році було організувано турнір пам'яті Валерія Лобановського.

У перших двох його розіграшах брали участь клубні команди, потім одного разу — національні збірні. Із того часу й до сьогодні за головний приз змагаються молодіжні збірні різних країн.

Цього року до України приїдуть молодіжні збірні Ізраїлю, Словенії та Греції. У півфіналі 29 травня збірна України зіграє з Ізраїлем на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок матчу — о 18.00). В іншій парі Словенія та Греція свій поєдинок проведуть в Борисполі на стадіоні «Колос» (15.00).

Незалежно від того, як синьо-жовті зіграють у півфіналі, їхній другий поєдинок (матч за головний приз або за третє місце) відбудеться знов-таки на стадіоні «Динамо» 31 травня (18.00). Інший поєдинок другого ігрового дня пройде в Борисполі на стадіоні «Колос» (15.00).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини