Україна дізналася суперників на чемпіонаті Європи-2018 з міні-футболу

У п’ятницю, 11 травня у Будинку футболу пройшла церемонія жеребкування чемпіонату Європи 2018 року з міні-футболу, який із 12-го по 18 серпня проходитиме в центрі масового та дитячого футболу парку «Місто Спорту» у Києві.

Цього року континентальний форум вперше в історії прийматиме Україна, а у змаганнях з масового футболу, які мають сотні тисяч прихильників в європейських країнах, візьмуть участь 20 збірних команд.

В урочистому заході взяли участь президент Європeйської федерації міні-футболу Давід Тібор, генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький, президент Федерації міні-футболу України Євген Донцов, голова Київської міської федерації футболу Анатолій Дем’яненко, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, а також переможниця конкурсу краси «Міс Україна 2017» Поліна Ткач.

«Для України це велика честь — приймати чемпіонат Європи. Міні-футбол — важлива складова аматорського футболу, який, у свою чергу, є основоположною частиною футбольної піраміди. Саме тут з’являються талановиті гравці, які у майбутньому мають шанс стати зірками світового рівня», — сказав під час церемонії Юрій Запісоцький.

«Євро-2018 — велика подія для України. Як і інша, яка відбудеться вже незабаром, — фінал Ліги чемпіонів УЄФА. Київ завжди був великим футбольним містом, такі легендарні футболісти, як Ігор Бєланов, Олег Блохін та Андрій Шевченко вигравали «Золоті м’ячі» та прославляли це місто. Впевнений, що змагання пройдуть на найвищому рівні, адже Україна — доброзичлива і гостинна країна», — запевнив усіх присутніх Анатолій Дем’яненко.

20 команд були розподілені на п’ять кошиків і у підсумку сформували чотири групи, по дві найкращі збірні з яких потраплять до чвертьфіналів. Україна як господар фінальної частини автоматично потрапила до групи А та отримала у суперники Чорногорію, Словаччину, Італію та Бельгію.

Жеребкування чемпіонату Європи-2018 з міні-футболу

Група А: УКРАЇНА, Чорногорія, Словаччина, Італія, Бельгія.

Група B: Румунія, Іспанія, Англія, Ізраїль, Австрія.

Група C: Боснія та Герцеговина, Казахстан, Болгарія, Ірландія, Албанія.

Група D: Чехія, Угорщина, Сербія, Туреччина, Азербайджан.

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини