Євген Варениця: «Розраховуємо зібрати всіх виконавців за п’ять днів до старту Євроліги»

Головний тренер збірної України з пляжного футболу підбив підсумки навчально-тренувального збору в Івано-Франківську.

Збірна України з пляжного футболу з 29 квітня по 6 травня в рамках підготовки до матчів Євроліги-2018 провела тренувальний збір в Івано-Франківську. В єдиному товариському поєдинку синьо-жовті з рахунком 8:2 переграли «Ураган», на базі якого і відбувалася підготовка.

Головний тренер збірної Євген Варениця поділився враженнями від роботи на зборі.

— Чи вдалося виконати всю програму навчально-тренувального збору і чи задоволені ви особисто його результатами?

— Я повністю задоволений. І ставленням футболістів до справи, і їхньою роботою, і умовами, в яких працювала команда. Все було на найвищому рівні. Ми провели товариський матч. Одним словом, виконали все, що запланували.

— Чому місцем збору був обраний саме Івано-Франківськ?

— Ми планували зібрати футболістів і все провести на належному рівні. Саме такі умови є в Івано-Франківську. Там непоганий стадіон, відмінної якості пісок, чудова база. Поруч зручний готель зі збалансованим харчуванням. Дуже затишно і комфортно.

— Чи вдалося зібрати всіх виконавців, на яких ви розраховуєте в майбутньому?

— На жаль, ні. У складі збірної з пляжного футболу задіяні три футболісти, які виступають у складі української команди з футзалу. Це — Олександр Корнійчук, Ігор Борсук і Дмитро Медвідь, на яких ми розраховуємо в цьому сезоні в Євролізі. Але наразі вони грають в чемпіонаті країни з футзалу, і викликати саме цих гравців не вдалося.

— Чи є новачки в збірній України?

— Так, вже на самому зборі ми долучили до лав нашої команди молодого і дуже перспективного гравця з івано-франківського «Урагану» Андрія Цілика. Нам дуже сподобалася його робота, і я особисто бачу у нього велике майбутнє. 

— Які найближчі плани збірної України з пляжного футболу?

— Наступний навчально-тренувальний збір заплановано у Києві 22—24 травня. Надалі розраховуємо зібрати всіх виконавців за п’ять днів до початку Євроліги, тобто 17 червня. З другим збором ситуація складніша. Не будемо забувати про Суперкубок України, який відбудеться 18—20 травня, і в якому візьмуть участь найсильніші клуби нашої держави, а, отже, й найсильніші виконавці.

Далі — дві команди, а саме дніпровський «Вибір» та київський «Артур М’юзік», зіграють відповідно у розіграші Кубку чемпіонів та Кубку Назаре у травні цього року. Маємо ще чемпіонат Києва. Тобто графік у наших гравців дуже напружений і провести два повноцінних збори збірній України, на жаль, не вдасться. А ось за п’ять днів до вильоту в Баку, де відбудеться перший етап Євроліги, ми зберемося.

— Як ви оцінюєте наших найближчих суперників у Євролізі?

— Нашими суперниками будуть Італія, Швейцарія та Німеччина. Італійці та швейцарці в європейському рейтингу збірних посідають відовідно третю та четверту сходинки, а німці — чотирнадцяті. Якщо орієнтуватися на цей показник, то Німеччина начебто трохи слабша. Але насправді німці дуже виросли протягом цього року, а Швейцарія останнім часом теж на перших ролях, не кажучи вже про Італію, яка постійно перебуває серед лідерів світового пляжного футболу. Тому всі суперники будуть дуже і дуже серйозними.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини