У Манчестері відбулася зустріч чемпіона Англії Олександра Зінченка з українськими вболівальниками

Новоспечений чемпіон англійської Прем'єр-ліги Олександр Зінченко відвідав український культурний центр «Дніпро» в Манчестері.

На зустріч із гравцем збірної України зібралося більше 200 вболівальників одразу з кількох міст Англії. Олександр пройшовся центром, поспілкувався з керівниками закладу, дітлахами, їхніми батьками та вихователями. 

— Я дуже здивований і приємно вражений тією підтримкою, яку я маю тут, у Манчестері, — зізнався він. — Чесно кажучи, я не знав, що в місті живе так багато українців. Серед інших є й ті, хто приїжджає на матчі нашої збірної. Я дуже радий був провести з ними час і обмінятися враженнями.

— Скажи, було важко роздати таку велику кількість автографів?

— Це, напевно, я вперше в житті стільки розписувався. Причому і на листівках, і на футболках, і на м'ячах, і навіть на годинниках, мобільних телефонах, на руках і на щоці.

— Про що ви переважно говорили з фанатами?

— Вони питали, чи залишуся я на наступний рік у Манчестері. Я сказав, що після такого прийому просто мушу тут залишитися і грати далі. Ми домовилися, що наші зустрічі будуть регулярними. Тут, у культурному центрі, займається велика кількість діточок, вони проводять тренування, беруть участь у розвагах, організовують спектаклі.

Додамо, що вболівальники отримали сувеніри та призи від Федерації футболу України, а також атрибутику, підготовлену в рамках проекту Миколи Василькова «Українська трибуна». У межах цього проекту заходи за участі гравців і тренерів національної збірної з футболу та українських фанатів будуть організовуватися систематично. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини