В УЄФА відзначили важливу роль Андрія Павелка в підготовці до фіналів Ліги чемпіонів

Директор UEFA Events SA Мартін Каллен, який відвідав Будинок футболу, прокоментував прес-службі ФФУ підготовку Києва до фіналів Ліги чемпіонів.

«Я думаю, що ми вже майже готові до фіналу, — сказав Каллен. — В УЄФА усі в захопленні — «Реал» Мадрид проти «Ліверпуля» тут, у прекрасному Києві. Підготовка все ще триває, але тепер усе йде за графіком. Ми з ФФУ добре підготувалися, і тепер я впевнений, що Київ проведе видатний фінал. Я з нетерпінням цього чекаю.

Що стосується проблем, які раніше були у підготовці до фіналів, то, розумієте, така подія — це завжди низка питань, які потрібно вирішити. Адже мова про найбільшу футбольну подію одного дня в світі — фінал Ліги чемпіонів.

Зокрема, не існує стадіону зі стовідстоковою готовністю до такого фіналу з самого початку. Тому основним питанням була підготовка арени, яка наразі перебуває на завершальному етапі. Стадіон буде зданий в експлуатацію в середині травня, роботи майже закінчені. З цього боку проблем немає.

Зараз вони, переважно, стосуються підписання владою та митницею різного роду документації. З цим ми мали справу наприкінці минулого та на початку поточного року.

Ми отримали велику підтримку від президента ФФУ, завдяки якому був виконаний фантастичний обсяг роботи задля цього фіналу.

Не менш важливим було вирішення питань безпеки, зокрема, було потрібно більше стюардів. А органам влади належало чимало зробити для підготовки стадіону. Міський голова Віталій Кличко також здійснив чудову роботу, влада приділила велику увагу цьому фіналу.

Важливим моментом були аеропорти. Аеропорти Києва прийматимуть велику кількість рейсів у день фіналу. Нам потрібно було зробити так, щоб достатня кількість чартерів з країн обох команд могла прибути до Києва, і наразі з цим усе добре.

І останній момент, який мав важливе значення, — перевезення вболівальників та представників УЄФА з аеропорту до міста. Аеропорт знаходиться досить далеко, і міська влада разом із мером виконали прекрасну роботу, аби розробити спеціальну програму для двох фан-груп, що розпочнеться за три дні до фіналу. Автобуси привезуть прихильників до центру міста, і у нас є два місця, де розташовуватимуться прихильники «Ліверпуля» та «Реала». Це питання також вже повністю вирішене.

Зараз вже немає сенсу говорити про ризики переносу фіналів із України. Залишаються три тижні, я тут і кажу, що ми готові до фіналу! Без жодних сумнівів, фінал пройде 26 травня у Києві. Я з нетерпінням цього чекаю. Вчора я приїхав до Києва та потрапив у літо! Дуже приємно бути в Києві, коли сонце сяє, а дерева зелені. І дві команди будуть задоволені. Я впевнений, що їм тут сподобається.

Я поділяю оптимізм Андрія Павелка стосовно того, що Україна має всі передумови, щоб фінал на НСК «Олімпійський» став найкращим в історії змагань. Багато було зроблено, і Андрій Павелко відіграв важливу роль для здійснення цього проекту. І ми дуже вдячні за всю роботу, яку виконав він та його команда. Усе дуже добре, і ми дуже задоволені. Думаю, пізніше ми пишатимемося цим разом.

Я впевнений, що це буде чудовий фінал. «Ліверпуль» проти «Реала» — найкращої команди у світі на поточний момент, яка втретє поспіль потрапила до фіналу Ліги чемпіонів. Жодна команда не досягала подібного до цього дня. Роналду, Салах, найкращі гравці з обох команд, чого більше можна бажати від фіналу Ліги чемпіонів?

Це буде захоплююче видовище, і я думаю, що матч проходитиме на великих швидкостях, атакувальний футбол буде першочерговим для обох команд. Тому я впевнений, що усі вболівальники, і ті, хто будуть присутні на стадіоні, і ті, хто дивитимуться гру по телебаченню, стануть свідками чудового матчу. У півфіналах цими днями був захоплюючий футбол, найкращий футбол у світі! Це Ліга чемпіонів! Ми побачили найкращих гравців та два найкращих колективи, які приїдуть сюди. Це буде дивовижно!»

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини