Мартін Каллен: «УЄФА задоволений ходом підготовки до фіналів Ліги чемпіонів»

Сьогодні, 3 травня в Будинку футболу відбулася зустріч президента Федерації футболу України Андрія Павелка та виконавчого директора UEFA Events SA Мартіна Каллена.

Представник УЄФА перебуває в Україні з робочим візитом, вивчаючи результати вже проведеної підготовки та останні приготування до фінальних матчів Ліги чемпіонів, які відбудуться в Києві 24-го та 26 травня.

Після завершення зустрічі Мартін Каллен дав коментар прес-службі ФФУ. «Настала найактивніша фаза підготовки до фінальних матчів Ліги чемпіонів. Попри проблеми, що виникали в нас раніше під час підготовки, зараз я абсолютно переконаний, що все буде добре. Останнім часом у столиці України зроблено дуже багато, команда Андрія Павелка провела велику роботу. УЄФА задоволений ходом підготовки та високо оцінює участь у цьому процесі ФФУ, уряду, керівництва Києва та всіх залучених до підготовки структур», — відзначив Каллен.

У свою чергу Андрій Павелко подякував представнику УЄФА за високу оцінку проведеної роботи. «Упевнений, ми виправдаємо сподівання УЄФА. Також у нас є попередні плани: у разі успішного проведення фіналів Ліги чемпіонів ми подамо заявку на проведення в Україні матчу за Суперкубок УЄФА та фіналу Ліги Європи», — повідомив президент ФФУ.

Розширений коментар Мартіна Каллена прес-службі ФФУ читайте пізніше на сайті.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини