Акредитація ЗМІ на фінал Кубку України

Прес-служба Федерації футболу України нагадує, що 5 травня о 12.00 завершується акредитація представників засобів масової інформації на фінальний матч Кубку України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем», який відбудеться 9 травня в місті Дніпро на стадіоні «Дніпро-Арена» (початок — о 20.30). 

Увага! У зв’язку із запуском оновленої версії сайту ФФУ та нової платформи акредитації представників мас-медіа, а також для уточнення даних просимо журналістів повторно пройти процедуру реєстрації в розділі «Акредитація». Реєстрація кожного представника ЗМІ є одноразовою, акредитація ж на кожну наступну подію — унікальною. Анонси про акредитацію зареєстрований користувач буде отримувати на електронну адресу, вказану при реєстрації. Якщо під час реєстрації виникли питання, зателефонуйте за номером +38 044 521 05 33 або напишіть нам на [email protected]

У зв’язку з підвищеним інтересом мас-медіа до цього поєдинку інформуємо про введення обмежень на кількість акредитованих журналістів від одного видання. Зокрема:

— телебачення (представники телевізійних компаній, що не мають права на трансляцію) — один журналіст та один оператор;

— друковані та інтернет-видання — один журналіст та один фотокореспондент.

Враховуючи зазначене вище, акредитації видаються окремо на кожне видання, незалежно від кількості поданих заявок. Пріоритет надається спеціалізованим спортивним та загальнонаціональним ЗМІ.

Отримати акредитації можна буде 9 травня з 12.00 до 13.00 у приміщені Федерації футболу Дніпропетровської області (вул. Вернадського, 23).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини