Закінчується акредитація ЗМІ на фінали Ліги чемпіонів УЄФА

Останній термін подання заявки на акредитацію — 4 травня.

Акредитація на фінали Ліги чемпіонів серед жінок та Ліги чемпіонів УЄФА традиційно здійснюється виключно через офіційний сайт УЄФА. Журналісти мають можливість подати заявку на акредитацію на фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА-2018 до 23.59 СЕТ (00.59 за київським часом) 4 травня. Заявки, що будуть надіслані пізніше вищевказаного періоду, не розглядатимуться. На кожен із фіналів потрібно подавати окрему заявку.

Процедура проведення акредитації

Журналісти повинні бути зареєстровані в системі FAME УЄФА та отримати відповідне підтвердження акредитації від Європейського футбольного союзу. Журналісти, які працюють у друкованих, інтернет-ЗМІ, а також телевізійних та радіокомпаніях, що не мають права на трансляцію, повинні надати копії дійсних редакційних посвідчень та приклади опублікованих/ефірних матеріалів для того, щоб стати частиною медійного акредитаційного пулу та в подальшому мати право подавати заявки на участь в інших заходах під егідою УЄФА. Детальніше з вимогами щодо отримання акредитації можна ознайомитися тут.

Одразу після успішної реєстрації акаунту журналісти отримають спеціальне інформаційне повідомлення про процедуру акредитації та нагадування про дедлайни, які опубліковані тут.

Додаткова інформація  

Інформація щодо того, яка квота буде надана українським журналістам, стане відома після півфінальних матчів. Окрім того, ближче до фіналів стане відомо про додаткові активності для мас-медіа, а також про процедуру акредитації на «Фестиваль чемпіонів».

Іноземні журналісти, які планують працювати на фінальних матчах у Києві, повинні пам’ятати, що їм не потрібна в’їзна віза до України, але наявність чинного закордонного паспорту є обов’язковою вимогою для в’їзду. 

Підписатися на новини