Відбувся 26-й турнір із футболу «Дзвони Чорнобиля»

За підтримки Федерації футболу України на реконструйованому спортивному майданчику Деснянського району по вул. Бальзака, 54а з нагоди 32-х роковин аварії на ЧАЕС пройшов традиційний щорічний турнір із футболу серед дітей «Дзвони Чорнобиля».

Трагічну дату — 32-й рік від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття — в Києві вшанували традиційним, уже 26-м за ліком, дитячим футбольним турніром «Дзвони Чорнобиля». На Троєщині — одному з найбільших за кількістю мешканців районів столиці — учасники щорічних змагань не тільки визначили кращого на футбольному полі, а й вшанували пам'ять героїв, які ціною власного життя та здоров’я врятували нашу країну та весь світ від фатальних наслідків. Ініціатором проведення цього турніру є Микола Сьомін — ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС та почесний президент ФК «Троєщина».

Цього року в турнірі взяли участь вихованці футбольних клубів «Троєщина», ДЮСШ-14, «Парма» та «Десна» 2008—2009 років народження. Безкомпромісна боротьба на кожному клаптику поля, дивовижні комбінації та індивідуальна майстерність — усі ці елементи справжнього футбольного дійства мали змогу побачити батьки, родичі, друзі юних футболістів, а також усі прихильники здорового способу життя.

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко передав слова подяки та великої поваги від ФФУ, згадавши у своєму вітальному слові про страшну трагедію, яка коштувала багатьох життів, та про тих, хто боровся з її наслідками. «Хочу вас запевнити, що федерація футболу робитиме все можливе, всіляко підтримуючи такі турніри, аби про цих видатних людей, яким уся країна завдячує своїм сьогоденням, пам’ятало не тільки сучасне, але й майбутні покоління українців», — сказав Вадим Костюченко. Також Федерація футболу України вже за доброю традицією передала для юних спортсменів футбольні м’ячі.

Переможцями турніру стали юні футболісти ФК «Троєщина», срібло отримав ФК «Десна», бронза дісталася ДЮСШ-14, а четверте місце посів ФК «Парма».

Призи в індивідуальних номінаціях отримали:

  • кращий воротар — Нікіта Атрощенко;
  • кращий захисник — Влад Парубочий;
  • кращий нападник — Акіл Остопець;
  • кращий бомбардир турніру — Артем Нападовський.

Після закінчення турніру його почесні гості та учасники поклали квіти до меморіалу «Героям Чорнобиля».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини