У Запоріжжі близько 200 дітей взяли участь у «Відкритих уроках футболу»

20 квітня на стадіоні «Локомотив» у Запоріжжі відбулося спортивне свято в рамках соціального проекту Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу» для учнів місцевих шкіл. Нагадаємо, що цей проект здійснюється за підтримки Європейського Союзу.  

У Запоріжжі захід відбувся вшосте і цього разу зібрав близько двохсот учнів з дванадцяти шкіл. Головна мета проведення фестивалю — залучити дітей до занять спортом, здорового способу життя, допомогти дружбі і спілкуванню дітей-переселенців з місцевими дітьми.

Хлопчики та дівчатка під керівництвом волонтерів провели футбольні ігри на техніку рухів, на розвиток різних якостей, зокрема координації, ритму, на взаємодію і спілкування, веселі ігри. Окремі майданчики були присвячені темам, які впроваджували поліцейський, психолог, а також майданчик здорового способу життя.

По завершенню кожна школа отримала м’ячі та різноманітний футбольний інвентар від Федерації футболу України, а школярі — солодощі.

Крім Запоріжжя, подібні фестивалі пройдуть ще у двох містах Запорізького регіону — у селищі Роздол (23—27 квітня) та місті Пологи (14—18 травня).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини