Президент ФФУ відкрив у Дніпрі три нові футбольні майданчики

Сьогодні, 23 квітня під час візиту до Дніпра президент Федерації футболу України Андрій Павелко та технічний директор ФФУ Олег Протасов відкрили три нові футбольні майданчики у школах міста. 

Андрій Павелко та Олег Протасов побували в гостях в учнів середніх загальноосвітніх шкіл № 37 і № 40, а також навчально-виховного комплексу № 130, які й отримали нові споруди.

«ФФУ докладає максимуму зусиль, щоб у Дніпрі та по всій Україні розвивався і футбол, і інші види спорту, — сказав Андрій Павелко. — Тому одним із наших головних пріоритетів є побудова таких майданчиків у всіх регіонах країни. Так збіглося, що приїзд до Дніпра кубків чемпіонів, зустріч із уболівальниками й відкриття майданчиків відбулися в один день. Це чудова можливість ще раз приділити увагу розвитку спорту і зробити так, щоб якомога більше хлопчиків та дівчат прийшло до спортивних секцій. Можливо, не всі вони стануть професійними спортсменами, але вони будуть сильними та здоровими. А ті, хто все ж потрапить у великий спорт, посилять наші національні, юнацькі збірні й прославлятимуть наше місто й країну в міжнародних змаганнях».

Директор середньої загальноосвітньої школи № 37 Наталія Нізельнік зазначила, що школі був необхідний новий стадіон: «До відкриття нового майданчика тут був шкільний стадіон, але йому було вже 50 років, і він втратив свою функціональність. Крім того, що новий стадіон красивий, він ще й безпечний. Діти зможуть отримувати задоволення від гри на полі й не травмуватися. Дуже багато учнів нашої школи займаються футболом. На базі школи працює футбольна секція, там займається 35 дітей. Також у школи є своя команда, «Чемпіон Дніпро».

«Сьогодні в Дніпрі футбольне свято. Сучасні спортивні майданчики — це те, що потрібно дітям. Тут можна не тільки грати у футбол, але й займатися будь-яким видом спорту. Таке прекрасне покриття — це те, що хотілося б бачити в кожній школі і в кожному дворі», — сказав Олег Протасов.

Також технічний директор федерації відзначив, що відкриття таких полів дозволить юним футболістам удосконалювати свої навички і зменшить травматизм серед дітей.

«У мій час ми займалися на землі й на асфальті, а сучасним дітям, у яких є такі стадіони, сам Бог велів підкорювати нові вершини. Оволодівати м'ячем на такій поверхні набагато простіше, та й рівень травматизму буде мінімальним. Тут є штучна трава, що дозволяє грати і взимку, і влітку. Крім цього, при створенні покриття було використано кілька тонн каучуку, що зменшує ризик травм, дає можливість безпечно робити підкати», — зазначив Олег Протасов. 

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини