Акредитацію на фінальний матч Кубку України відкрито!

Прес-служба Федерації футболу України оголошує про початок акредитації представників засобів масової інформації на фінальний матч Кубку України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем», який відбудеться 9 травня о 20.30 в місті Дніпро на стадіоні «Дніпро-Арена».

Останній день прийому заявок — 5 травня (12.00). Заявки, що будуть надіслані пізніше вищевказаного періоду, не розглядатимуться.

Увага! У зв’язку із запуском оновленої версії сайту ФФУ та нової платформи акредитації представників мас-медіа, а також для уточнення даних, просимо журналістів повторно пройти процедуру реєстрації в розділі Акредитація. Реєстрація кожного представника ЗМІ є одноразовою, акредитація ж на кожну наступну подію — унікальною. Анонси про акредитацію зареєстрований користувач буде отримувати на електронну адресу, вказану при реєстрації. Якщо під час реєстрації виникли питання, зателефонуйте за номером +38 044 521 05 33 або напишіть нам на [email protected]

У зв’язку з підвищеним інтересом мас-медіа до цього поєдинку інформуємо про введення обмежень на кількість акредитованих журналістів від одного видання. Зокрема:

— телебачення (представники телевізійних компаній, що не мають права на трансляцію) — один журналіст та один оператор;

— друковані та інтернет-видання — один журналіст та один фотокореспондент.

Враховуючи зазначене вище, акредитації видаються окремо на кожне видання, незалежно від кількості поданих заявок. Пріоритет надається спеціалізованим спортивним та загальнонаціональним ЗМІ.

Про дату, час та місце видачі акредитаційних карток буде повідомлено додатково.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини