Ія Андрущак: «Мрію, що колись цей кубок зможе виграти одна з жіночих команд України»

Амбасадор жіночого фіналу Ліги чемпіонів у Києві Ія Андрущак поділилася емоціями після прибуття трофею турніру до України.

На Хрещатику відбулася урочиста церемонія передачі кубків Ліги чемпіонів. Ія Андрущак взяла участь у непересічній для України події.

Сьогодні дуже важливий день для Ліги чемпіонів і для України. Які емоції відчуваєш?

— Як і кожній людині, мені цікаво. Рада, що кубки прибули до столиці нашої країни, у багатьох з’явилася можливість сфотографуватися, зробити з ними селфі. Доторкнутися до трофеїв, подивитися на них наживо — мрія для багатьох людей.

Коли ти бачиш кубок, виникає якесь тремтіння всередині?

— Звичайно, бо як гравець я не перемагала в Лізі чемпіонів, у мене не було шансу доторкнутися до нього. А сьогодні я — амбасадор фіналу й маю можливість тримати його в руках, представляю в нашому місті, в нашій країні.

Що для тебе значить бути амбасадором такого заходу?

— Мені здається, що це якась нефутбольна вершина. Бути причетною до фіналу з цього боку класно і круто. Завжди переповнюють емоції.

За цей час ти неодноразово тримала кубок жіночої Ліги чемпіонів у руках. Це є якоюсь додатковою мотивацією?

— Так, ти мрієш, що, можливо, колись одна з жіночих команд нашої країни зможе виграти цей трофей, підняти його над головою.

Що ти хочеш донести до публіки стосовно жіночого футболу?

— Я запрошую всіх на фінал. Люди мають самі вирішити, що для них значить жіночий футбол. Вони повинні подивитися на нього на власні очі, відчути. Я можу передати ці емоції як професіональна футболістка, але у глядачів інше сприйняття.

Ія Андрущак: «Подія стане справжнім футбольним святом на стадіоні «Динамо»

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини