Андрій Павелко: «Сьогодні є можливість частинку футбольного свята передати по всій країні!»

Президент ФФУ Андрій Павелко під час святкових заходів із нагоди передачі кубків Ліги чемпіонів УЄФА привітав усіх, хто висловив бажання приєднатися до свята європейського футболу в Києві.

Також Андрій Павелко запросив прихильників гри мільйонів до участі в активностях, присвячених українським фіналам чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів УЄФА: «Сьогодні два найкращі трофеї клубного футболу Європи в Києві! Залишився місяць до старту європейського футбольного фестивалю, який закінчиться фіналом жіночої та чоловічої Ліги чемпіонів. Сьогодні є можливість частинку футбольного свята передати по всій країні! Розпочинається подорож кубків Україною, і я впевнений, що кожне місто приєднається до цього фестивалю, а столиця незабаром прийме найкраще свято футболу, про яке тільки може мріяти кожен уболівальник!

Кубки Ліги чемпіонів УЄФА є символом наполегливості, сили волі, таланту та прагнення до перемоги. Вірю, що ці трофеї надихнуть багатьох наших юних футболістів і футболісток, які в майбутньому зможуть здобути їх у своєму фіналі Ліги чемпіонів! Українські фінали Ліги чемпіонів УЄФА — це спортивне свято для всієї нашої держави! Це знак високої оцінки та довіри європейської футбольної спільноти до України. Вдячний керівництву УЄФА за підтримку усіх прогресивних ініціатив, із якими виступає Федерація  футболу України! Сподіваюся, що історичні для України фінали Ліги чемпіонів УЄФА викличуть потужний спортивний резонанс у нашому суспільстві і надихнуть наших дітей і молодь, меценатів і талановитих менеджерів грати у футбол, інвестувати у футбол та розвивати футбол! Із нетерпінням чекаємо самих поєдинків, які подарують мільйонам уболівальників незабутні враження!»

Репортаж про передачу кубків Ліги чемпіонів УЄФА з місця подій

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини