Фінали Ліги чемпіонів-2018 у Києві: засідання координаційного штабу з питань безпеки

У понеділок, 16 квітня на НСК «Олімпійський» відбулося чергове засідання координаційного штабу з питань забезпечення безпеки проведення фіналів Ліги чемпіонів сезону-2017/2018.

Метою наради було обговорення концепції безпеки «Фестивалю чемпіонів» та безпекових аспектів концепції мобільності.

Захід пройшов під головуванням заступника глави Адміністрації Президента України Валерія Кондратюка та за участі керівників усіх силових органів, а також профільних фахівців УЄФА, відповідальних за проведення фінальних матчів.

Відкриваючи нараду, Валерій Кондратюк запевнив, що підготовка до масштабної події триває за графіком і планом, перебуваючи на особистому контролі глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна, який очолює організаційний комітет. Головуючий також поінформував присутніх про затвердження 11 квітня урядом комплексного плану забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв'язку з проведенням в Україні фінальних матчів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів та інших пов'язаних із цим подій. Кондратюк підкреслив, що загальний план із безпеки, підписаний усіма суб'єктами, погоджено з усіма учасниками процесу.

Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко запевнив, що Федерація футболу України робить усе можливе, аби фінальні матчі найпрестижніших клубних турнірів Європи пройшли на найвищому рівні. Президент національної асоціації Андрій Павелко особисто координує та контролює організацію всього процесу підготовки до травневих фіналів. При цьому представник національної асоціації окремо наголосив на необхідності завчасного інформування громадян про правила поведінки в місцях проведення заходів, заплановані заходи безпеки та можливі обмеження у зв'язку з їхньою реалізацією.

Керівник підрозділу з безпеки УЄФА Кенні Скотт відзначив гарну взаємодію між усіма підрозділами та службами, які задіяні в підготовці, а також привітав внесення до Верховної Ради законопроекту про ратифікацію конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та обслуговування глядачів під час футбольних матчів та інших спортивних змагань.

За словами Кенні Скотта, пильну увагу потрібно звернути на готовність до події столичних аеропортів та самого Києва, а також взаємодію служб в екстрених випадках.

Наступний візит представників УЄФА до столиці України заплановано на початок травня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини