Чемпіонська інтрига української Прем’єр-ліги: розклад за п'ять турів до фінішу

Вчорашня перемога київського «Динамо» над «Шахтарем» (1:0) загострила чемпіонську інтригу в українській Прем’єр-лізі сезону-2017/2018.

Зараз претендентів розділяють три очки. Кожному з учасників золотої гонки залишилося провести по п’ять зустрічей, одна з яких — очне протистояння 19 травня в Києві. Якщо уявно відкинути цей двобій, у гірників календар трохи легший з огляду на те, що вони три з чотирьох матчів (проти «Ворскли», «Зорі» та «Вереса») проведуть удома, тоді як кияни — лише один (проти «Маріуполя»).

Варто нагадати, що, окрім внутрішніх звитяг, чемпіон України отримає пряму путівку до групового раунду Ліги чемпіонів-2018/2019, а срібний призер відправиться лише до третього кваліфікаційного раунду турніру.

Із регламенту

Стаття 22. Визначення місць команд у змаганнях.

2. Місця команд визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:

2.1. більша кількість набраних очок;

2.2. краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

2.3. більша кількість забитих м’ячів.

3. У разі рівності показників, зазначених у п. 2 цієї статті, у двох і більше команд перевагу отримують команди, що у матчах між собою мають такі кращі показники:

3.1. більша кількість набраних очок;

3.2. краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

3.3. більша кількість забитих м’ячів.

4. За рівності показників, зазначених у п. 3 цієї статті, місця команд визначаються жеребкуванням, що здійснює дирекція.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини