Благодійний флешмоб до фіналу Ліги чемпіонів у Києві: особливим другом може бути будь-хто

12 квітня в Будинку футболу президент ФФУ Андрій Павелко та Перша леді України (дружина Президента України) Марина Порошенко дали старт благодійному флешмобу #ЗапросиОсобливогоДругаНаФутбол.

Проект передбачає участь небайдужих громадян, соціально активного бізнесу, фанатів футболу, знаменитостей, відомих футболістів, які даруватимуть своїм особливим друзям квитки на фінал Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону-2017/2018, що відбудеться 24 травня на стадіоні ім. В. Лобановського в Києві. Вашим особливим другом може бути будь-хто: ваші рідні, знайомі, діти, які потребують підтримки.

Дуже просто подарувати незабутні емоції та можливість стати частиною справжнього футбольного свята, яке пройде у столиці України. Для цього треба придбати квитки на фінал та подарувати їх тому, хто має особливе значення у вашому житті. Потім потрібно зробити публікацію про це на своїх сторінках у соцмережах із хештегом #ЗапросиОсобливогоДругаНаФутбол.

Таким чином ми зможемо охопити хвилею турботи та доброти всю Україну і подати приклад іншим країнам щодо важливості підтримки та соціалізації особливих людей за допомогою футболу.

Фото Володимира Раснера

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини