Оголошення про конкурс на право оренди нежитлових будівель ЦС «Чорноморець»

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на право оренди

нежитлових будівель Центрального стадіону «Чорноморець» (м. Одеса) 

Федерація футболу України інформує про проведення конкурсу на право оренди нежитлових будівель Центрального стадіону «Чорноморець» (м. Одеса). 

  1. Інформація про нерухоме майно, що пропонується в оренду:

1.1. Найменування: нежитлові будівлі Центрального стадіону «Чорноморець» (м. Одеса), які відповідно до технічного паспорту складаються з будівель загальною площею 80 289,0 кв.м. та основною площею 67 037,5 кв.м., що розташовані на земельній ділянці площею 62 403 кв.м. (надалі — Об’єкт оренди).

1.2. Склад Об’єкта оренди:

— спортивна частина стадіону: чаша стадіону з футбольним полем, VIP-ложі, допоміжні приміщення;

— бізнес-центр із рестораном загальною площею 10 757,90 кв.м.;

— фітнес-центр загальною площею 4 300,00 кв.м.;

— готель загальною площею 9 817,00 кв.м.;

— підземний паркінг для транспортних засобів;

— інші будівлі та приміщення Об’єкта оренди згідно з його технічним паспортом.

1.3. Місцезнаходження Об’єкта оренди: 65014, м. Одеса, вул. Маразліївська, буд. 1/20 (один дріб двадцять).

1.4. Обтяження Об’єкту оренди: бізнес-центр площею 10 757,90 кв.м., фітнес-центр площею 4 300,00 кв.м. та готель площею 9 817,00 кв.м. знаходяться в довгостроковій оренді, питання про визнання недійсними відповідних договорів оренди передано на розгляд до суду. 

  1. За умовами конкурсу термін оренди визначається кожним із претендентів у заяві про участь у конкурсі або до дати, що передує даті внесення запису про припинення АТ «ІМЕКСБАНК» як юридичної особи чи відчуження Об’єкта оренди третім особам, в залежності від того, яка з подій відбудеться раніше. 

    3. Обов’язок Переможця конкурсу — страхування Об’єкта оренди на весь строк оренди на користь АТ «ІМЕКСБАНК» від ризиків випадкового знищення. 

  1. Подання та отримання конкурсних пропозицій: конкурсні пропозиції подаються в запечатаному конверті відповідно до вимог конкурсної документації нарочним або засобами поштового зв’язку за адресою: 01133, м. Київ, пров. Лабораторний, буд. 7а. Кінцевій термін отримання конкурсних пропозицій — до 18.00 10 травня 2018 року. Конкурсні пропозиції, що надійдуть після закінчення кінцевого терміну їхнього отримання, до розгляду не приймаються.

     5. Етапи конкурсу: 

       1. Кваліфікаційний відбір (перевірка поданих конкурсних пропозицій на предмет їхньої відповідності конкурсній документації).

       2. Конкурсні торги на підвищення місячної орендної плати серед претендентів, конкурсні пропозиції яких відповідають конкурсній документації. 

    6. Дата та місце конкурсних торгів: конкурсні торги будуть проведені 18 травня 2018 року за адресою: 01133, м. Київ, пров. Лабораторний, буд. 7а, початок торгів — об 11.00 за київським часом. 

    7. Ознайомлення з конкурсною документацією: конкурсна документація з детальними умовами конкурсу знаходиться у вкладеному файлі. Із конкурсною документацією також можливо ознайомитися на офіційних сайтах АТ «ІМЕКСБАНК» http://imexbank.com.ua/ та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб http://www.fg.gov.ua/.

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Підписатися на новини