U-16: команда Володимира Єзерського незабаром вирушить до Фінляндії

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) візьме участь у Турнірі розвитку УЄФА.

22 квітня розпочнеться збір юнацької збірної України U-16, яка 25-го числа вирушить до Фінляндії, де зіграє в Турнірі розвитку УЄФА.

У цих змаганнях візьмуть участь чотири європейські збірні. Окрім синьо-жовтих, це команди Фінляндії, Угорщини та Кіпру. Чотири збірні зіграють одноколовий турнір, який і визначить переможця. Перший матч підопічні Володимира Єзерського проведуть 26 квітня з Фінляндією, потім 28-го зустрінуться з Угорщиною і 30-го — з  Кіпром.

Виступ у Фінляндії є одним із етапів підготовки збірної України до офіційних поєдинків.

Нагадаємо, що на шляху до континентальної першості Євро-2019, фінальна частина якої пройде в Ірландії, українській команді доведеться спочатку зійтися у кваліфікаційних протистояннях з однолітками з Боснії і Герцеговини, Ісландії та Гібралтару. Матчі цієї стадії змагань відбудуться восени поточного року — 10-го, 13-го та 16 жовтня в Боснії і Герцеговині.

До еліт-раунду Євро-2019 потраплять по дві кращі збірні з кожної з 13-ти груп, а також чотири колективи, що посядуть треті місця й матимуть найкращі турнірні показники в зустрічах із топ-парами. Поєдинки еліт-раунду відбудуться в березні, а фінальна частина змагань — у травні 2019 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини