U-15: підопічні Олександра Петракова в поточному році проведуть ще вісім спарингів

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2003 року народження) завершила свій перший збір.

Наприкінці минулого тижня завершився перший збір юнацької збірної України (U-15), під час якого підопічні Олександра Петракова зіграли два товариські матчі — спочатку з «Арсеналом (U-16), а потім з «Шахтарем» (U-16).

У поточному році ця юнацька збірна проведе ще чотири навчально-тренувальні збори. Перший із них проходитиме з 19-го по 25 травня, і під час нього синьо-жовті зіграють два спаринги з однолітками з Чехії (22-го та 24-го числа). Наступний збір заплановано з 23-го по 27 вересня. У цей період буде зіграно два товариські поєдинки з Бельгією (25-го та 27-го числа). Черговий збір має проходити з 20-го по 25 жовтня. На ньому українці проведуть два контрольні матчі з італійцями (23-го та 25-го числа). І, нарешті, останній збір відбуватиметься з 4-го по 11 листопада, коли на підопічних Олександра Петракова очікують два спаринги з Туреччиною (6-го і 11-го числа).

Нагадаємо, що свої офіційні матчі ця команда розпочне восени 2019 року, коли зіграє у кваліфікаційному раунді Євро-2020 (U-17).

Олександр Петраков: «На першому зборі ми подивилися футболістів, оцінили їхню готовність. Ми провели педагогічне тестування і на його підставі зробили певні висновки. Можу сказати, що деякі хлопці поки що не готові до такого виклику. Але ми будемо продовжувати за ними спостерігати. Що мені сподобалося, так це азарт і бойовитість підопічних.

На наступному зборі підключимо гравців із «Шахтаря», які з об'єктивних причин не змогли взяти участь у роботі. Також є ще два футболісти з «Динамо», які були травмовані, два гравці «Дніпра». Тому справжня робота тільки починається...»

НОВИНИ ПО ТЕМІ
17.01.2018 16:54 501

Конкурс на посаду головних тренерів молодіжних дівочих збірних України U-17, U-15

Федерація футболу України оголошує конкурс на посаду головних трене...

Підписатися на новини