Володимир Рева: «На нас очікує поєдинок проти 12-ти гравців»

Наставник національної жіночої збірної України Володимир Рева напередодні чергового матчу відбору до ЧС-2019, проти Данії, який розпочнеться сьогодні о 19.00 за київським часом, розповів про підготовку до гри, повідомив останні новини зі стану команди та оцінив майбутнього суперника.

— Володимире Сергійовичу, команда в неділю провела офіційне тренування на стадіоні «Віборг Арена». Як проходить підготовка до гри та адаптація після переїзду?

Дорога була довгою та непростою. Після прильоту до Копенгагена ще чотири години ми їхали мальовничою країною до готелю. Команда розмістилася в еко-місці, навколо чудова природа та тиша, що сприяє відновленню гравців. Видно, що держава дуже багато уваги приділяє питанню екології. У суботу ми провели тренування на комунальному футбольному полі, яке теж вражає своєю доступністю і мешканцям міста надається безкоштовно, тому місцеві діти ростуть здоровими та щасливими.

Що стосується офіційного тренування, то стадіон чудовий і комфортний для проведення матчу жіночих збірних. Знаємо, що на поєдинки данської збірної приходить багато вболівальників, тому на нас очікує зустріч із 12-ма гравцями, і до цього ми також готуємося. Над цим працюємо під час індивідуальних бесід та на теоретичних заняттях. Що можна сказати про збірну Данії? Ця команда постійно знаходиться в п’ятірці кращих команд Європи, фіналіст минулого Євро. Для нас це буде тест, де ми перевіримо всі складові підготовки.

— Яку інформацію надала вам аналітична група?

Є багато інформації про майбутнього суперника, аналітична група працює. Гра буде важкою для нас. Футболістки з Данії фізично сильні, технічні, мають гарний вишкіл у тактичному плані. Ми можемо багато знати, але не завжди в змозі виконати у повній мірі деякі речі.

— У Хорватії основний захисник української збірної Дар’я Кравець отримала неприємну травму. Чи відновилася вона і чи зможе зіграти?

 Завдяки зусяллям наших лікарів заходи, що були застосовані, допомогли їй відновитися, і Дар'я вже тренувалася у повному обсязі. Є ще невеликі пошкодження в інших гравців, але всі вони мають бажання вийти на гру. Практично всі фізично здорові, я б сказав, на 95 відсотків.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини