У Києві відбувся фінал турніру пам’яті Андрія Гусіна

7 квітня на столичному НТК ім. Віктора Баннікова пройшов турнір пам’яті видатного українського футболіста та тренера Андрія Гусіна, який трагічно загинув у вересні 2014 року.

24 аматорські команди з Києва та Київської області змагалися в турнірі, ідея проведення якого виникла у президента ФФУ Андрія Павелка та родини Андрія Гусіна під час відкриття пам’ятника футболісту на його могилі у вересні минулого року. Організаторами турніру виступили ФФУ та громадське об’єднання «Єдина Сила», яке очолює Володимир Нетребенко.

Право зіграти у вирішальному матчі турніру вибороли столичний клуб «Франс.uа» та команда «Десна» (Погреби).

Основний час матчу переможця не виявив — 1:1, а в серії 11-метрових ударів Фортуна посміхнулася «Франс.uа» — 4:3.

Кращим голкіпером турніру став Олександр Глушковський («Франс.ua»), захисником — Павло Паламаренко («Франс.ua»), півзахисником — Андрій Якимлюк («Десна»), нападником — Євген Воробей («Десна»). Приз кращого бомбардира отримав Роман Пахолюк («Межигір'я»).

А кращим гравцем турніру визнано Андрія Остафійчука («Франс.ua»).

Призи лауреатам вручали відомі українські футболісти — Анатолій Дем’яненко, Віталій Рева, Володимир Єзерський та Владислав Ващук.

«ФФУ планує зробити турнір пам’яті Андрія Гусіна традиційним. Ми хочемо розширити географію змагання, а також збільшити кількість команд-учасниць. А вже в цьому році ми проведемо і дитячий турнір пам’яті Андрія Гусіна, в якому візьмуть участь футболісти 2010 року народження», — сказав після нагородження перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини