ФФУ привітала військовослужбовців АТО із прийдешнім святом Великодня

За доброю традицією, що склалася останніми роками, Федерація футболу України привітала поранених військовослужбовців АТО, які проходять лікування та відновлення у Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України у Києві.

У гості до захисників держави завітала делегація ФФУ на чолі зі спортивним директором національної асоціації Олегом Протасовим, аби привітати хлопців із прийдешнім православним святом та подарувати атрибутику національної збірної та великодні паски.

Олег Протасов передав найкращі побажання від президента ФФУ Андрія Павелка, головного тренера національної збірної України Андрія Шевченка та висловив сподівання щодо якнайшвидшого одужання бійців.

Фото Павла Кубанова

«Ми не мали права не виявити елементарні знаки поваги Героям, що захищають цілісність України на її східних кордонах. Щиро бажаю вам якомога швидше повернутися до своїх рідних та близьких, а нам усім — мирного і сонячного неба у нашій рідній країні», — звернувся до військовослужбовців спортивний директор федерації.

Нагадаємо, ФФУ реалізує соціальну ініціативу, спрямовану на психологічну реабілітацію військовослужбовців, які боронять цілісність України в зоні бойових дій на сході нашої держави.

Фото Павла Кубанова

Федерація опікується військовослужбовцями АТО, для підвищення морально-психологічного духу постійно проводяться зустрічі гравців, тренерів національних збірних, керівництва ФФУ з бійцями, які знаходяться на лікуванні та реабілітації після поранень, отриманих у зоні АТО.

Бійці АТО та Нацгвардії постійно отримують змогу безкоштовно відвідувати матчі за участю національної збірної України з футболу, в тому числі і за кордоном.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини