Олег Кузнецов: «Раніше УЄФА сповіщав збірні про дискваліфікованих...»

Головний тренер юнацької збірної України (футболісти не старші 2001 року народження) Олег Кузнецов розповів сайту ФФУ про ситуацію, до якої потрапила його команда в еліт-раунді Євро-2018.

За спортивними показниками юнацька збірна України U-17 цілком могла розраховувати на вихід до фінальної частини чемпіонату Європи. Однак не так сталося...

— Олеже Володимировичу, за ігровими моментами еліт-раунд залишив у вас позитивні емоції?

— У цьому питанні — так. У такій важкій групі ми не програли жодного поєдинку.

— По тому, як розвивалися події в матчах, видно, що у ваших підопічних є характер...

— Не без цього. У зустрічі з Іспанією Україна грала другим номером, забила гол. Так, суперник більше володів м'ячем, а коли у нас сталося прикре вилучення, довелося дуже непросто. Іспанці влучили в поперечину, потім зуміли відігратися. Нам навіть якоюсь мірою пощастило.

Із Сербією команда здобула вольову перемогу. Наприкінці матчу серби намагалися відігратися, але, окрім навали, ми їм нічого не дозволили.

— У ситуації з дискваліфікацією двох українських футболістів, про яку всі дізналися після поєдинку із Сербією, важко було налаштовувати підопічних на матч із Чехією?

— Ми постаралися відкинути всі негативні моменти. Хлопці проявили себе як справжні професіонали.

— Але було видно, що вони засмучені?

— Так. Футболісти приходили, цікавилися ситуацією, думали, що все обійдеться. Шкода хлопців.

— Як ви поясните те, що сталося?

— У першу чергу винен я як головний тренер, оскільки не проконтролював. Це було одне з перших змагань, коли потрібно було заявку на матч оформляти в електронному вигляді. На місці ніхто не попередив, офіційна інформація була відсутня. Раніше приходив делегат УЄФА і в усній формі говорив про дискваліфікованих. Правда, у мене за кілька еліт-раундів таких випадків і не було. Більше того, в готелі, де проживають всі команди, раніше щоранку на стенді висіла інформація про результати вчорашнього дня, голи, попередження, вилучення, а нижче — про дискваліфікації на наступний матч. Зараз же УЄФА все віддав на відкуп асоціаціям.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини