У Києві за підтримки ФФУ пройшов турнір «Junior’s Dream Cup 2018»

5 квітня в Києві відбулося нагородження призерів Всеукраїнського дитячого футбольного турніру «Junior’s Dream Cup 2018» серед дітей 2009—2011 років народження, який проводила Київська ліга дитячого футболу за підтримки Федерації футболу України.

За призи в цьому турнірі змагалася 51 команда. Усі глядачі фінальних матчів, які відбулися на синтетичних майданчиках парку Дружби народів, отримали від гри юних футболістів масу задоволення. А перемогу святкували «Динамо» (2009) та «Локомотив» (2010, 2011).

Фото прес-служби ФФУ

Привітати та нагородити переможців і призерів змагань завітав заслужений тренер України, наставник збірної України серед ветеранів Анатолій Дем’яненко.

«Дитячий футбол — це майбутнє українського футболу. Ви, хлопці, майбутнє збірної України. Ви вже переможці, незалежно від того, хто яке місце посів за підсумками турніру. Я бачу, як ви любите футбол. Любіть його й надалі, і наша країна буде отримувати нових Блохіних, Шевченків і Ребрових», — відзначив Анатолій Дем'яненко у своєму вітальному слові.

Юні гравці отримали з рук видатного футболіста медалі та пам'ятні нагороди. Федерація футболу України презентувала всім командам футбольні м'ячі. А організатори пообіцяли в майбутньому за підтримки ФФУ зробити турнір традиційним і більш масштабним. 

Фото прес-служби ФФУ 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини