УЄФА відкрив провадження проти ФК «Рома» через символіку так званої «ДНР»

Інспектор із дисциплінарних та етичних питань УЄФА розпочав провадження проти ФК «Рома» за появу на трибунах стадіону команди символіки так званої «ДНР».

Про це йдеться в офіційному листі, який надійшов з УЄФА, повідомив сайту ffu.ua президент Федерації футболу України Андрій Павелко. Також у листі зазначається, що Дисциплінарний комітет УЄФА розгляне це питання 31 травня.

«Федерація футболу України вдячна УЄФА за оперативну реакцію та початок провадження щодо появи на трибунах забороненої символіки проросійських терористичних угруповань, які воюють проти України на Донбасі. Спільно ми повинні зробити все можливе, щоб подібні інциденти не повторювалися на матчах, які проходять під егідою ФФУ, УЄФА та ФІФА. Також ми сподіваємося, що найближчим часом подібна символіка буде офіційно заборонена FARE. Ми не дозволимо використовувати футбол для пропаганди тероризму, екстремізму чи дискримінації», — підкреслив Андрій Павелко.  

Нагадаємо, що звернення з проханням відкрити дисциплінарне провадження за фактом демонстрації прапора так званої «ДНР» під час матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Рома» — «Шахтар», який відбувся в Римі 13 березня 2018 року, ФФУ надіслала УЄФА 16 березня. 29 березня Федерація футболу України надіслала звернення до FARE (Football Against Racism in Europe, організації, яка бореться з проявами расизму та ксенофобії в європейському футболі) із проханням додати до переліку забороненої для демонстрації на футбольних матчах символіки так званих «ДНР» та «ЛНР». 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
30.03.2018 13:52 1783

ФФУ звернулася до УЄФА та FARE з проханням заборонити символіку так званих «ДНР» та «ЛНР»

29 березня Федерація футболу України надіслала звернення до...

02.03.2018 10:05 1494

Зміна схеми в Лізі Європи: три шляхи до групового раунду та ситуація для України

Із наступного сезону до групового етапу Ліги Європи уч...

28.02.2018 10:04 1910

Реформа відбору до Ліги чемпіонів: що чекає на українські клуби наступного сезону?

Уже в наступному сезоні набувають чинності реформ...

27.02.2018 15:57 172

Історія призових чемпіонатів Європи: від тисяч франків до сотень мільйонів євро

У XXI столітті суми призових для учасників фінальної стадії...

Підписатися на новини