ФФУ подякувала полку «Азов» за мирний Маріуполь

1 квітня гарнізон полку «Азов» у Маріуполі відвідав представник Федерації футболу України, колишній полонений так званої «ЛНР» Владислав Овчаренко.

Під час екскурсії базою Владислав поспілкувався з бійцями та вручив їм сувеніри, а також футболку з автографами гравців збірної України. На знак вдячності за візит від азовців гість отримав примірники журналу «Національна оборона», героєм якого він разом зі своїм товаришем Артемом Ахмеровим став у січні цього року, щойно хлопці повернулися з полону. У розмові Владислав подякував полку «Азов» та його бійцям за мирний Маріуполь, за звільнення міста від терористів та за можливість проводити тут різноманітні заходи, в тому числі й футбольні матчі.

«Даний візит — це моя особиста ініціатива, привіз хлопцям невеличкі сувеніри, захотілося підтримати азовців та подякувати їм за службу, — розповідає Владислав. — Наразі в планах ще один візит, можливо, навіть найближчим часом, але вже більш глобальний, з іншими представниками Федерації футболу України. Поки що ж передаю подяку полку «Азов» від президента ФФУ за безпеку цього міста».

 Представник ФФУ Владислав Овчаренко відвідав базу АЗОВу та поспілкувався з бійцями

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини