З ініціативи ФФУ в Маріуполі відбулася акція «Маріуполь. Україна. Ми сильні разом»

На матч 25-го туру Прем’єр-ліги, який відбувся вчора, 1 квітня на стадіоні ім. В. С. Бойка, футболісти «Динамо» та «Маріуполя», а також діти, що виводили їх на поєдинок, вийшли в спеціальних футболках із написом «Маріуполь. Україна. Ми сильні разом». Ця акція стала спільним проектом Федерації футболу України та УПЛ.

«Маріуполь подарував футбольне свято всій країні. Заповнений стадіон, захоплюючий матч двох чудових команд — ФК «Маріуполь» та ФК «Динамо» (Київ), перший у житті вихід на велике поле юних вихованців дитячих футбольних шкіл міста в перерві, емоції вболівальників, які прийшли на стадіон сім’ями, з маленькими дітьми… Величезна подяка за це організаторам матчу, командам і, окремо, — нашим захисникам, героям АТО, які охороняють мир в Маріуполі, де живуть справжні патріоти України! Такі яскраві спортивні події зміцнюють оптимізм і віру місцевих мешканців у те, що війна обов’язково закінчиться перемогою України!» — сказав після матчу президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

У перерві поєдинку президент ФФУ зустрівся на полі з вихованцями міських ДЮСШ та подарував юним футболістам новенькі футбольні м’ячі.

Підписатися на новини