Волонтери проекту «Відкриті уроки футболу» пройшли навчання в Запоріжжі

У п’ятницю, 30 березня в Запоріжжі завершилися семінари для волонтерів в рамках соціального проекту Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу», який здійснюється за підтримки Європейського Союзу. 

У семінарах, що проходили протягом тижня, взяли участь близько 200 волонтерів із дев'яти регіонів України: Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської та Київської областей. 

До складу волонтерських груп, окрім учителів фізичної культури й дитячих тренерів, увійшли також шкільні психологи й поліцейські, які згодом на місцях гуртуватимуть дітей під час футбольних фестивалів, навчатимуть їх правилам поведінки в житті в цілому та на стадіонах зокрема.

Як зазначив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, такими семінарами ми фактично створюємо в регіонах мережу волонтерів масового футболу. 

На семінарах було проведено багато практичних занять на футбольному полі, під час яких волонтери моделювали різноманітні ігри для дітей — на техніку рухів, на розвиток різних якостей, зокрема координації, ритму, на взаємодію і спілкування, веселі ігри. Окремі заняття були присвячені майданчикам здорового способу життя, психолога, поліцейського.

Усі учасники поділилися досвідом роботи з розвитку масового футболу та реалізації соціальних проектів, отримали цінні для роботи матеріали, серед яких — посібник для волонтерів. Набуті знання обов’язково будуть передані волонтерами колегам у районах, містах і селах їхніх регіонів.

Для проведення занять були залучені кращі профільні спеціалісти країни: заслужені вчителі України Сергій Чешейко та Ліана Копилова, відомі футбольні фахівці Віталій Білоконь, Владислав Зубков, Віталій Тітарук, експерт щодо взаємодії з Національною поліцією з превенції дитячої злочинності і конфліктів Олексій Лазаренко та відомий психолог, фахівець із проблеми психологічної допомоги дітям-переселенцям, які перебували в зоні військового конфлікту, Юрій Луценко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини