Офіційно. Висновки комісії з вивчення ситуації, яка призвела до технічної поразки збірної України (U-17) у матчі з Сербією

Комісія з проведення службової перевірки фактів та з’ясування всіх обставин щодо допущення відповідальними працівниками ФФУ помилки в обліку жовтих карток гравців національної юнацької збірної України U-17 під час участі в еліт-раунді чемпіонату Європи 2018 року, що призвело до технічної поразки нашої команди у матчі зі збірною Сербії (0:3), повідомила про результати своєї роботи. 

Комісія дійшла висновку, що дії (бездіяльність) трьох співробітників ФФУ, передусім, позбавили молодих футболістів заслуженої участі у фінальній частині чемпіонату Європи, а також спричинили значні репутаційні втрати для українського футболу.

За словами голови комісії Мирона Маркевича, запропоновано звільнити функціонерів, які відповідали за цей напрямок роботи: голову департаменту розвитку ФФУ Володимира Чорно-Іванова, заступника начальника аналітичного відділу Валерія Трутнєва та працівника департаменту національних збірних команд Анатолія Кудя. Також вирішено призупинити дію контракту з помічником головного тренера збірної України (U-17) Сергієм Мурадяном.

Рішення щодо подальшої співпраці з головним тренером збірної Олегом Кузнецовим буде прийняте за підсумками засідання Комітету національних збірних ФФУ, яке заплановано на вівторок, 3 квітня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини