Андрій Павелко взяв участь у нагородженні найкращих спортивних журналістів України

Сьогодні в Будинку футболу відбулася церемонія нагородження «Підсумки 2017 року», організована Асоціацією спортивних журналістів України — колективним членом ФФУ.

Окрім представників ЗМІ з різних регіонів, у заході взяли участь президент Федерації футболу України Андрій Павелко, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, президент АСЖУ Михайло Волобуєв та перший заступник міністра молоді і спорту України Ігор Гоцул.

Розпочинаючи церемонію нагородження, керівник АСЖУ Михайло Волобуєв подякував керівництву ФФУ за теплий прийом у стінах Будинку футболу та відзначив, що традиційне для його організації нагородження найкращих спортивних журналістів за підсумками року відбувається тут уперше. «АСЖУ та ФФУ є добрими партнерами та друзями протягом тривалого часу, і така співпраця допомагає популяризувати спорт в Україні та залучати до здорового способу життя сучасну молодь», — зазначив Волобуєв.

У свою чергу президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який отримав від АСЖУ відзнаку «Людина спорту», висловив подяку асоціації за сприяння в розвитку футболу та спорту загалом в нашій державі.

«Спортивні журналісти відіграють дуже важливу роль у нашому суспільстві, адже ви інформуєте читачів, глядачів та слухачів про успіхи наших спортсменів, аналізуєте ті чи інші спортивні моменти, поєдинки та виступаєте незалежними експертами, думки та поради яких дуже часто стають у пригоді як для функціонерів, так і для самих спортсменів.

Саме тому два роки тому АСЖУ вперше в історії отримала статус колективного члена Федерації футболу України. Ми разом із вами будемо тримати руку на пульсі спортивного життя країни й робити все можливе, щоб наші діти та молодь любили спорт, займалися спортом та здобували нові перемоги, прославляючи нашу батьківщину в усьому світі», — сказав Андрій Павелко.

Президент НОК України Сергій Бубка також привітав спортивних журналістів з отриманими відзнаками та подякував їм за плідну співпрацю. «Зараз в Україні надзвичайно актуальне питання виховання здорової молоді й залучення до спорту якомога більшої кількості наших співвітчизників. І я вдячний вам за допомогу в його вирішенні. Крім того, від вас, представників спортивних ЗМІ, зараз залежить і майбутнє спортивної журналістики та те, хто прийде вам на зміну. Тому дуже важливо також приділити увагу вихованню нового покоління ваших колег, адже від цього залежить у тому числі й спортивне майбутнє нашої країни», — відзначив Сергій Бубка.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини