Мирон Маркевич: «Винні за технічну поразку збірної України U-17 у матчі із Сербією будуть покарані»

Технічна поразка юнацької збірної України U-17 у поєдинку з однолітками із Сербії позбавила нашу команду шансів на вихід до фінальної стадії Євро-2018.

Нагадаємо, що таке покарання було застосоване УЄФА через вихід на поле в матчі із сербами Миколи Яроша та Романа Бодні, які в попередніх двох зустрічах кваліфікації, зі збірними Ірландії та Іспанії, отримали жовті картки. Як підсумок, збірній України U-17 було зараховано технічну поразку (0:3), Миколу Яроша та Романа Бодню дискваліфіковано на один матч, а ФФУ оштрафовано на 2 000 євро.

Цю дуже прикру ситуацію прокоментував голова Комітету національних збірних команд Федерації футболу України Мирон Маркевич:

«Важко коментувати таку ситуацію… Футболісти збірної віддають усі сили на полі, здобувають такі необхідні очки й право на вихід до фінальної стадії Євро-2018, але втрачають його через халатність менеджменту команди.

Банальна неуважність чи відверто недобросовісне ставлення до своїх обов’язків перекреслили величезні зусилля, яких було докладено для досягнення такого бажаного результату. Особливо прикро перед уболівальниками, які щиро вірили в успіх та підтримували нашу збірну.

На жаль, ми вже не можемо нічого змінити, але винні мають бути покарані! На найближчому засіданні комітету національних збірних ми ретельно вивчимо всі обставини й деталі цієї сумної історії та ухвалимо відповідні адміністративні та кадрові рішення.

На щастя, підсумки виступу в еліт-раунді Євро-2018 та вихід до фінальної стадії юнацької збірної України U-19 дозволяють нам з оптимізмом дивитися в майбутнє. Я щиро вітаю вболівальників, футболістів та тренерський штаб команди з перемогою над командою Румунії та виходом до фінального етапу Євро-2018!» 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини