Артем Бєсєдін: «З японцями припустилися лише однієї серйозної помилки...»

Нападник київського «Динамо» й збірної України Артем Бєсєдін у поєдинку з Японією не забив, але добряче попсував нерви захисникам суперника.

Після переможного матчу в Льєжі нападник збірної України Артем Бесєдін відповів на питання журналістів.

Артеме, здалося, що в поєдинку проти Японії збірна України виглядала впевненіше, ніж у попередній зустрічі, із Саудівською Аравією...

— Ми зробили висновки й прагнули довести, що нічия проти Саудівської Аравії була простою випадковістю. Команда зібралася й добре відпрацювала, припустившись лише однієї серйозної помилки, коли японці забили при розіграші стандартного положення. А ми, думаю, могли відзначитися більше, ніж два рази. Але головне, що перемога залишилася за нами. Тепер футболісти в доброму настрої повертаються у свої клуби.

Що виявилося найскладнішим в поєдинку проти Японії?

— Ми очікували, що суперник буде використовувати довгі передачі, тому він нас нічим не здивував. А складно було в кінцівці, коли ми трохи втомилися й почали припускатися помилок. Але все ж таки змогли вистояти й довести матч до логічного завершення.

На твій погляд, Андрій Шевченко вже визначився з майбутнім кістяком команди?

— Напевно, у нього є думки з цього приводу, але про це краще запитати самого наставника.

Головна увага в роздягальні була прикута до Руслана Ротаня?

— Звичайно. Ми його привітали від щирого серця! Усе-таки сотий поєдинок за збірну — це дуже велике досягнення. Особисто я бажаю йому зіграти 150, а то й більше матчів у складі збірної України. Також усією командою ми привітали з дебютним голом за збірну Олександра Караваєва.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини