Офіційно. Зміни в регламентах європейських клубних турнірів

За інформацією УЄФА, до регламентів європейських кубкових турнірів будуть внесені зміни.

Зокрема, із сезону-2018/2019 у матчах плей-офф у додатковий час буде дозволено проводити четверту заміну. 

Виключно у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА, фіналі Ліги Європи УЄФА й матчі за Суперкубок УЄФА до заявки можна буде включати 23-х гравців (а не 18-х, як в інших матчах). Таким чином, на лаві запасних зможуть перебувати 12 футболістів замість семи. 

Новий час початку матчів Ліги чемпіонів УЄФА й Ліги Європи УЄФА

У Лізі чемпіонів УЄФА матчі раунду плей-офф, групового етапу, 1/8 фіналу, 1/4 фіналу, 1/2 фіналу і фіналу будуть починатися о 22.00 за київським часом. Разом із тим на груповому етапі по два матчі у вівторок і середу будуть починатися о 19.55 за Києвом. В останньому турі всі матчі починатимуться одночасно. Адміністрація УЄФА може робити винятки з цих правил.

У Лізі Європи УЄФА матчі від групового етапу до 1/8 фіналу будуть починатися о 19.55 і 22.00 за київським часом. Час початку кожного матчу визначатиметься відповідно до жеребкування.

Як правило, обидва матчі однієї групи в останньому турі повинні починатися одночасно. Чвертьфінали, півфінали й фінал починатимуться о 22.00 за київським часом. Адміністрація УЄФА може робити винятки з цих правил.

Матч за Суперкубок УЄФА буде починатися о 22.00 за київським часом. Це стосується вже й поєдинку 2018 року, який відбудеться 15 серпня на стадіоні «Ліллекюла» в Таллінні.

Що стосується дозаявки гравців по завершенні групових етапів Ліги чемпіонів УЄФА й Ліги Європи УЄФА, то клуб зможе заявити трьох нових гравців, які мають право виступати в єврокубках, без будь-яких обмежень. Це відповідає нормативній ситуації в різних національних чемпіонатах, де немає обмежень на участь у турнірах для гравців, які змінили клуб під час зимового трансферного вікна.

Починаючи із сезону-2018/2019 команда, яка виграла Лігу Європи УЄФА (або раніше — Кубок УЄФА) три рази поспіль або п'ять разів загалом, отримує право носити на рукаві нашивку багаторазового переможця. Єдиною командою, яка зможе носити її в наступному сезоні, буде «Севілья» — у разі потрапляння до єврокубків. Андалузький клуб перемагав у турнірі п'ять разів (2006, 2007, 2014, 2015, 2016). Така ж традиція існує в Лізі чемпіонів УЄФА.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини