Півфіналіст Кубку України готується до поновлення сезону. Ефективний трансфер «Дніпра-1»

31 березня домашнім протистоянням із запорізьким «Металургом» футболісти «Дніпра-1» — півфіналісти розіграшу Кубка України — розпочнуть другу частину сезону у другій лізі.

Загалом під час підготовчого періоду в лютому та березні підопічні Дмитра Михайленка провели 12 спарингів (шість перемог, чотири нічиї та дві поразки). В усіх цих контрольних поєдинках брали участь Бровченко, Войцеховський, Лопирьонок, Передистий, Поплавка, Сніжко, Чегурко, а кращим снайпером став Кірєєв — автор чотирьох голів.

Зауважимо, що в заключному спарингу суперником друголігового «Дніпра-1» була полтавська «Ворскла», яка в елітному дивізіоні бореться за бронзові медалі. Після першого тайму попереду з рахунком 4:0 були підопічні Василя Сачка, але після перерви футболісти «Дніпра-1» додали у швидкості та концентрації, до чого іменитий опонент виявився не готовим, і зуміли врятуватися від поразки — 4:4!

Двічі відзначився Сула, ще по голу забили Мемешев та Логінов. До речі, в активі новачка «Дніпра-1» Мемешева ще й результативна передача. Цікаво, що Редван міг опинитися в «Дніпрі-1», куди його запрошували нинішні одноклубники Кравченко, Логінов та Польовий, з якими він раніше виступав за «Волинь», ще минулого літа. Та Мемешев вирішив спробувати свої сили в «Карпатах», проте у Львові в нього не склалося, й на початку березня він уже сам зателефонував Дмитру Михайленку й запропонував свої послуги.

Керманич «Дніпра-1» не приховує, що дуже задоволений цим трансфером. За його словами, Мемешев — гравець із великим досвідом, і цей перехід здійснено з прицілом уже на виступи в першій лізі. Тим більше, що Редван у такому віці, коли футболіст може й повинен прогресувати…