«Відкриті уроки футболу» стартували в Запоріжжі

26 березня в Запоріжжі відбулися прес-конференція та старт нового сезону соціального проекту Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу», який здійснюється за підтримки Європейського Союзу.

Учасниками прес-конференції були Євгеній Столітенко, національний координатор проекту від Федерації футболу України, член Комісії УЄФА з масового футболу; Віктор Межейко, голова Запорізької обласної федерації футболу; Едуард Гугнін, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, перший заступник голови Запорізької обласної федерації футболу; Наталія Власова, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, а також головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб.

«Футбол — це універсальний інструмент для соціальної інтеграції дітей-переселенців у місцеві громади. Для допомоги дітям ми об’єднали в проекті місцеву владу, волонтерів, учителів фізичної культури, дитячих тренерів, шкільних психологів, поліцейських, батьків. Ми пишаємося, що Європейський Союз підтримав наш футбольний проект», — зазначив Євгеній Столітенко. 

У свою чергу Едуард Гугнін відзначив, що футбол іде в авангарді відродження масового спорту в Запорізькій області. Місцева влада приділятиме велику увагу розвитку спорту в області, особливо це стосується фінансування інфраструктурних об’єктів.

«Я хочу подякувати Федерації футболу України за цю важливу програму, яка допомагає нашим дітям та водночас дає нові цікаві знання для футбольних фахівців і волонтерів», — підкреслив наставник луганської «Зорі» Юрій Вернидуб. 

Додамо, що після офіційної частини розпочався перший семінар проекту для 90 волонтерів із Харківської, Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської та Київської областей, на якому вони взяли участь у практичних та теоретичних заняттях від кращих експертів і інструкторів.

 

 

  

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини