Євген Варениця: «В Євролізі збірна України натрапила на найсильніших суперників»

Головний тренер збірної України з пляжного футболу прокоментував результати жеребкування Євроліги–2018 для нашої команди.

Асоціація пляжного футболу України отримала календар Євроліги сезону 2018 року, який надіслала Міжнародна організація пляжного футболу (BSWW).

Наставник української збірної Євген Варениця констатував, що до Суперфіналу Євроліги синьо-жовті мають пройти дуже важкий шлях:

«Як в Азербайджані, так і в Португалії нашими суперниками будуть найсильніші збірні континенту — Іспанія, Португалія, Італія, Швейцарія. Не вистачає хіба що Росії, з якою нас розвели. У порівнянні з минулим роком відбірні групи набагато складніші, і кваліфікуватися до Суперфіналу буде непросто. Можливо, трохи слабші Німеччина й Туреччина, однак і вони здатні піднести сюрприз».

Євген Варениця зазначив, що у зв′язку з відсутністю календаря Кубку Європи та календаря відбору до чемпіонату світу–2019, які мають надійти від BSWW, наша збірна на сьогодні не має чіткого графіку зборів, які, звичайно, є у планах тренерського штабу. 

Також головний тренер української команди підкреслив, що дуже хотів би бачити у складі саме найсильніших гравців країни. 

«На жаль, останнім часом збірна України ніяк не може зібрати всіх найкращих виконавців. Хоча не все залежить від нас. Ми маємо зважати на інтереси футзальної команди, гравці якої виступають і в нашому складі. Вони можуть значно підсилити збірну з пляжного футболу, але в них свій календар, і ми це розуміємо», — сказав Євген Варениця.

Наставник зізнався, що наразі не очікує великого притоку дебютантів до лав своєї команди.

«Мушу з розчаруванням сказати, що на підході до збірної на сьогодні є лише один потенційний новачок. Не буду зараз розкривати його ім′я. Перспективний хлопець... У цьому плані дуже розраховую на молодіжну команду України», — підсумував тренер збірної України з пляжного футболу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини