Молодіжна збірна України транзитом через Німеччину полетіла до Англії

Молодіжна збірна України продовжує підготовку до відбірного матчу Євро-2019 (U-21) із командою Англії. Нагадаємо, що цей поєдинок відбудеться у вівторок, 27 березня в Шеффілді.

У рамках підготовки до надважливої зустрічі команда Олександра Головка на виїзді провела контрольний матч зі Словенією й перемогла з рахунком 3:2.

Сьогодні молодіжна збірна України взяла курс на Шеффілд. Уранці наша команда вилетіла з Любляни до Франкфурта. Там до неї приєднався півзахисник київського «Динамо» Микола Шапаренко.

Справа в тому, що в динамівця в наявності лише один закордонний паспорт, і він не зміг вчасно здати його для оформлення британської візи, бо разом із «Динамо» літав до Рима на матч Ліги Європи.

Саме тому не було фізичної можливості оформити йому візу разом з іншими членами делегації молодіжної збірної. До того ж, як відомо, для оформлення британської візи українським громадянам документи передаються до Польщі. Має відбутися юридична процедура, яка займає певний час. 

Сьогодні о 12.00 молодіжна збірна України із Франкфурта вилетіла до Манчестера. Звідти до Шеффілда вона дістанеться автобусом. Уже в готелі на неї мають чекати гравці національної команди Андрій Лунін, Віктор Коваленко та Володимир Шепелєв, яки прибули для підсилення з Іспанії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини