Андрій Шевченко: «Створили достатньо моментів, щоб розраховувати на перемогу»

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відповів на запитання після матчу із Саудівською Аравією.

— Що стосується гри, то в нас було достатньо шансів, щоб виграти цей матч, — сказав Андрій Шевченко. — Нами було створено декілька гольових моментів. Але в тому, що стосується контролю гри, контролю м’яча, я не дуже задоволений діями підопічних.

Пропустили зі стандарту тому, що не дуже добре контролювали гру у цьому епізоді. Хоча я робив акцент саме на тому, що ми повинні були діяти дуже акуратно, не втрачати своїх гравців. Будемо розбиратися.

Проте, повторюся, і в першому таймі, і в другому в нас було достатньо моментів, щоб вирішити долю поєдинку на свою користь. Але якщо б ми навіть перемогли, я би все одно залишився незадоволеним контролем гри у нашому виконанні.

— Чи відправите ви тепер гравців на допомогу молодіжній збірній?

— Подивимося, в якому стані ті футболісти «молодіжки», які сьогодні грали, а також ті, які не грали. Думаю, три або чотири гравці завтра відбудуть до розташування команди U-21.

— Наскільки ви задоволені тим, як пройшли тренування на зборі? Чи не завадила знову погода — цього разу дощ?

— Дійсно, через складні умови не вдалося провести саме ті тренування, які ми планували. Довелося вносити деякі корективи. Хотілося більшого, але дорікати не можна, адже це погода…

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини