Верховна Рада прийняла закони для спрощення ходу підготовки та проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА

Верховна Рада ухвалила три законопроекти, пов’язані з підготовкою та проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону-2017/2018.

Перед тим, як подати заявку на проведення вирішальних єврокубкових протистоянь, Україна надала гарантії щодо внесення необхідних змін до вітчизняного законодавства на період підготовки та проведення цих матчів. Затверджені зміни стосуються Митного кодексу, Податкового кодексу та Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Зміни носитимуть тимчасовий характер та покликані забезпечити виконання Україною наданих УЄФА гарантій і спростити хід підготовки до фінальних поєдинків Ліги чемпіонів.

Податкові зміни стосуються виключно УЄФА та/або його уповноважених осіб. Українська сторона виключно на час підготовки та проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів надасть податкові пільги УЄФА та/або його уповноваженим особам. У тому числі УЄФА буде звільнено від нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Зокрема депутати прийняли Законопроект «Про внесення зміни до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» у зв’язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018» (діятиме до 1 червня 2018 р.).

Також ухвалено Законопроект «Про внесення змін до розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України у зв'язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018» (діятиме до 26 травня 2018 р.) і Законопроект «Про внесення зміни до розділу XXI «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України у зв’язку з організацією та проведенням фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018» (діятиме до 26 травня 2018 р.).

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини