Лучано Лучі: «Жіночий футбол отримав розвиток і підтримку від УЄФА»

Профільний комітет національної асоціації запросив арбітрів та асистентів арбітра серед жінок на вже традиційний навчальний семінар.

21 березня офіційні особи матчу зібралися в Будинку футболу для семінару від Комітету арбітрів ФФУ. 

Із вітальним словом до арбітрів та асистентів звернувся голова комітету Лучано Лучі.

«Жіночий футбол отримав розвиток і підтримку від УЄФА. Тому, якщо арбітр хоче досягнути серйозного рівня і працювати на міжнародній арені, треба планувати свою кар’єру. Наталія Рачинська — найліпший приклад: вона пожертвувала власними інтересами задля того, щоб працювати на найвищому рівні», — сказав Лучано Лучі.

 

Спочатку дівчата склали тест із теоретичної підготовки. Згодом Сергій Бойко, який працює на матчах Прем’єр-ліги, розповів, як слід трактувати моменти із влучанням м’яча в руку. Також розглядалися різноманітні епізоди з єдиноборствами, аспекти фізичної підготовки арбітрів та асистентів, а також принцип переваги у спірних епізодах.

Арбітри та асистенти проаналізували рішення, прийняті під час поєдинків чемпіонату України сезону-2017/2018, що розпочалися після зимової перерви. 

«Ми зосередили увагу на грі рукою та єдиноборствах. Кожен арбітр має потенціал працювати на матчах більш високої якості, якщо робитиме висновки із власних помилок і працюватиме над собою. Англійська мова — також вагомий аргумент для підвищення власної кваліфікації», — підсумувала під час семінару Наталія Рачинська.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини