U-17: поєдинок еліт-раунду Євро-2018 Україна — Іспанія перенесено

Сьогодні підопічні Олега Кузнецова розпочнуть виступ у вирішальній частині відбірного циклу Євро-2018.

Восени минулого року збірна України U-17 пробилася до еліт-раунду відбору Євро-2018, посівши друге місце у групі з Ірландією, Азербайджаном і Болгарією. Тепер із 21-го по 27 березня в Чехії синьо-жовті проведуть три вирішальні поєдинки в боротьбі за путівку на континентальну першість.

Серед суперників — господарі, чехи, чинні чемпіони Європи, іспанці, а також серби. Уже сьогодні на синьо-жовтих чекає поєдинок проти «Фурії Рохи». Матч пройде за розкладом (початок — о 15.30), але у Брно, а не, як планувалося, в Оломоуці, де через погодні умови газон виявився не в найкращому стані у зв`язку з відсутністю підігріву.

Далі українці зустрінуться із Сербією (24 березня), а заключний матч проведуть проти Чехії (27 березня). Поєдинки відбудуться в містах Оломоуць та Простейов.

Переможці усіх груп напряму потраплять на Євро-2018, також на турнір відберуться сім кращих команд із восьми, які посядуть другі місця у квартетах. Таким чином, 15 збірних, які подолали сито кваліфікації, приєднаються до господарів першості — англійців. Фінальний турнір проходитиме 4—20 травня у восьми містах Англії. Жеребкування заплановане на 5 квітня.

Олег Кузнецов: «Матч з Іспанією важливий, але не визначальний»

Головний тренер Олег Кузнецов викликав до лав збірної U-17 20-х футболістів. Останні дні підготовки синьо-жовті провели в Чехії в містечку Брандис-над-Лабем-Стара-Болеслав неподалік Праги. 

Зазначимо, що раніше українці чотири рази посідали перше місце у групі еліт-раунду відбору на чемпіонат Європи. Востаннє синьо-жовтим це вдалося у 2016 році.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини