Компанія Glusco підтримує збірну України з футболу

Компанія Glusco стала офіційним постачальником пального Федерації футболу України та збірної України з футболу.

Про це представники компанії та федерації повідомили 20 березня під час офіційної прес-конференції, що відбулася в рамках тренувального збору нашої національної команди в Харкові.

Генеральний секретар Федерації футболу України Юрій Запісоцький зазначив: «Ми раді вітати компанію Glusco в нашій футбольній родині. Адже підтримка потужного бізнесу — запорука високої якості організації навчально-тренувального процесу, що, у свою чергу, відображається і на спортивному результаті. Сподіваємося, що спільно нам вдасться реалізувати ряд успішних проектів і для вболівальників головної команди країни».

Виконуючий обов'язки головного управляючого директора ТОВ «Глуско Рітейл» Віталій Вандич підкреслив: «Футбол історично прийшов з Європи й дуже органічно адаптувався в українському спортивному середовищі. Так само й наша компанія Glusco, яка має швейцарське коріння, прагне поєднати найкращу європейську практику з національними традиціями.

У нашій компанії європейський підхід до ведення бізнесу, новий власник та новий талановитий менеджмент, що готовий впроваджувати прогресивні стандарти ведення бізнесу в Україні. Зокрема, у Glusco працює близько 1800 працівників, які отримують офіційну заробітну платню. Крім того, минулого року до державного та місцевих бюджетів України було сплачено  3,2 млрд грн податків та зборів».

Договір про партнерство попередньо розрахований на два з половиною роки. Однак у компанії Glusco відзначають можливість продовження договору на довший термін і після серпня 2020 року.

«Згідно з умовами договору, ми повністю забезпечуватимемо Федерацію футболу України та першу національну команду пальним через мережі АЗК, що діють у 12-ти областях України. Наше фірмове пальне Proton постачається з Литви (Орлен) і відповідає всім стандартам якості (ДСТУ та європейським стандартам екологічності пального Євро5). Ми впевнені в успішній співпраці й готові разом із національною збірною України з футболу впевнено крокувати до перемог», — заявив представник компанії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини