Збірна України провела відкрите тренування в десятиградусний мороз

У вівторок ввечері підопічні Андрія Шевченка в рамках підготовки до товариських матчів зі збірними Саудівської Аравії та Японії провели відкрите тренування в засніженому Харкові.

20 березня о 18.00 на харківському стадіоні «Металіст» національна команда України розпочала тренувальне занятття, відкрите для преси та вболівальників. Участь у ньому взяли 23 футболісти, яких викликав на збір наставник синьо-жовтих. Травмований Роман Яремчук також був на арені, однак лише в якості глядача.

Фото Павла Кубанова

Заняття збірної України в десятиградусний мороз тривало півтори години. На трибунах були присутні декілька сотень найбільш відданих прихильників нашої збірної, яких не відлякала погода.

Фото Павла Кубанова

Під наглядом свого наставника основну увагу футболісти приділили відпрацюванню гри в обороні.

Фото Павла Кубанова

Фото Павла Кубанова

Фото Павла Кубанова

Після завершення тренування гравці збірної України нагородили своїх прихильників оплесками та вибили на трибуни десяток м'ячів зі своїми автографами, що викликало ажіотаж серед фанатів. 

Фото Павла Кубанова

Фото Павла Кубанова

Після завершення роботи на полі стадіону «Металіст» підопічні Андрія Шевченка повернулися до готелю. У планах команди — ще одне тренування завтра вранці, а вже о 16-й годині вона вирушить до Іспанії. 

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/6LQsDUFj2SU" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини