Українські арбітри працюватимуть в еліт-раундах Євро-2018: графік найближчих матчів

УЄФА оприлюднив суддівські призначення на матчі еліт-раундів юнацьких континентальних першостей.

Цього тижня стартують одразу кілька еліт-раундів кваліфікації європейської першості серед юнаків та дівчат, і на трьох із них працюватимуть українські рефері.

Група 2 цієї стадії юнацького Євро-2018 (U-19) з’ясовуватиме стосунки в Македонії, де, окрім господарів, зберуться також команди Англії, Угорщини та Латвії. Ярослав Козик у якості головного арбітра відсудить поєдинки Македонія — Угорщина (24 березня) та Латвія — Угорщина (27-го числа). В обох зустрічах на лінії йому допомагатиме Віктор Матяш, який, окрім цього, 21 березня відпрацює ще й на матчі Македонія — Латвія (на якому Козик буде резервним арбітром).

Юнаки U-17 (група 8), в яких своє Євро-2018, зберуться у Греції, де компанію господарям складуть німці, норвежці та шотландці. Денис Шурман буде головним арбітром у зустрічах Шотландія — Норвегія (24 березня) та Норвегія — Греція (27-го числа), а також у якості резервного арбітра працюватиме на поєдинку Греція — Шотландія (21 березня). На всіх трьох зазначених матчах асистентом буде Валентин Куцев.

І, нарешті, не обійдеться без представників українського суддівського корпусу еліт-раунд дівочого Євро-2018 (U-17) у групі 7, в якому візьмуть участь Німеччина (господар), Азербайджан, Ісландія та Ірландія. Анастасія Романюк відсудить зустрічі Німеччина — Азербайджан (22 березня) та Азербайджан — Ісландія (28-го), а на матчі Німеччина — Ісландія (25 березня) буде резервним арбітром. Олександра Вдовіна на трьох перелічених поєдинках працюватиме асистентом.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.03.2018 12:51 632

Українські арбітри отримали міжнародні призначення: розклад у березні

Чимала група українських рефері найближчим часом працюватим...

Підписатися на новини