Суперники в Лізі націй. Чехи та словаки визначили гравців року

Словацький футбольний союз та Футбольна асоціація Чеської Республіки оголосили імена найкращих футболістів 2017 року у своїх країнах.

Саме збірні Чехії та Словаччини є суперниками збірної України у груповому турнірі Ліги націй.

За результатами опитування експертів переможцем у номінації «Найкращий футболіст 2017 року» у Словаччині став Марек Гамшик.

Півзахисник збірної Словаччини та італійського «Наполі» став володарем престижного титулу вп′яте поспіль і в сьомий раз у своїй кар′єрі. Друге місце посів захисник Мілан Шкриняр із міланського «Інтеру», третє — Станіслав Лоботка з іспанської «Сельти».

Уже сьогодні збірна Словаччини вирушить до Бангкока, де візьме участь у Кубку короля Таїланду. До речі, серед 23-х виконавців, яких викликав Ян Козак, не буде саме Марека Гамшика. Півзахисник отримав травму в останньому поєдинку чемпіонату Італії.

Свій стартовий матч на Кубку короля Таїланду словацька команда проведе 22 березня проти збірної Об′єднаних Арабських Еміратів.

Також ім′я найкращого футболіста країни 2017 року оголосила й Чеська футбольна асоціація. Лауреатом став півзахисник німецької «Герти» Владімір Дарида. Друге місце дісталося голкіперові лондонського «Арсеналу» Петру Чеху, а третє — форварду пльзеньської «Вікторії» Міхаелу Крменчику.

Як і збірна Словаччини, команда Чехії сьогодні вирушає до Азії, щоб узяти участь у престижному турнірі. Підопічні Карела Яроліма змагатимуться за Кубок Китаю. А їхнім першим суперником у цих змаганнях стане збірна Уругваю, з якою чехи зустрінуться 23 березня.

Склад збірної Чехії на азіатському турнірі зазнав досить відчутних змін. Із 19-ти футболістів, яких запросив до участі в Кубку Китаю Яролім, через пошкодження не зможуть зіграти відразу четверо — Матей Видра, Йозеф Хюшбауер, Якуб Янкто та Мілан Шкода.

Натомість наставник чехів викликав до табору збірної ще шістьох виконавців — Лукаша Масопуста, Міхала Травніка, Якуба Югаса, Міхаела Люфтнера, Мартіна Фрідека та Станіслава Тецла.