Руслан Ротань: «Турнір Ліги націй дуже вигідний для всіх команд»

У понеділок гравці збірної України зібралися у харківському готелі «Superior Golf & Spa Resort», а сьогодні візьмуть участь у відкритому для вболівальників тренуванні на стадіоні «Металіст». А перед тим капітан національної команди Руслан Ротань знайшов час для експрес-інтерв′ю офіційному сайту ФФУ.

— В якому настрої прибули на тренувальний збір?

— У чудовому. Давно не зустрічалися, тому дуже приємно побачити партнерів по збірній. Попереду дві гри, тому слід якнайкраще до них підготуватися, щоб отримати позитивний результат.

— Чи не втрутиться у тренувальний процес морозна харківська погода?

— Ми будемо тут лише три дні. Буде час поспілкуватися і приділити увагу теорії. А далі в нас будуть тренування вже в теплому кліматі на гідних полях. Там же буде й ігрова практика, тому все гаразд. 

— Що знаєте про своїх суперників — Саудівську Аравію та Японію? 

— Ми зібралися лише сьогодні, тому перегляд відеоматеріалів і спеціальні настанови тренерів ще попереду. А щодо самої гри — це вже залежатиме від нас.

— Які ваші думки щодо майбутнього розіграшу Ліги націй? Чи потрібен цей турнір?

— Турнір, з моєї точки зору, дуже вигідний для всіх команд, що беруть у ньому участь. Замість пошуків спаринг-партнерів існує чіткий графік матчів. До того ж поєдинки Ліги націй, окрім тренувального характеру, мають і турнірне значення.

— Як ви оцінюєте наших суперників у групі B1 — команди Чехії та Словаччини?

— Серйозні суперники. Зі збірною Словаччини ми нещодавно зустрічалися в товариському матчі й пересвідчилися в її силі. Збірна Чехії — це супротивник у будь-якому разі не слабший за словаків, тому маємо дуже складну групу. У Лізі націй нашій команді доведеться нелегко.

Нагадаємо, що в середу збірна України відлетить до Іспанії, де 23-го числа в Марбельї зіграє товариський матч із Саудівською Аравією (початок — о 21.00). А 27 березня на підопічних Андрія Шевченка у бельгійському Льєжі чекає спаринг з Японією (15.20).  

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини